POUZE VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

EASY STYLE

Vzhledem k výrazně rostoucí poptávce po klasických vlněných pláštích v posledních několika sezonách u drtivé většiny našich obchodních partnerů, kteří v minulosti po řadu let odebírali a s úspěchem prodávali luxusní flaušové kabáty české výroby pod obchodní značkou SCHWAMACH, PERSA nebo CARO, rozhodli jsme se po dlouhém a velice pečlivém obchodním filtrování řady různých nabídek dodavatelů nakonec zcela jasně - pro českého výrobce, značku EASY STYLE, která v sobě nese tři významné aspekty, které znamenají zcela rozhodující vliv pro úspěšný prodej na trhu a garanci kvality.

1. ČESKÁ PRÁCE: pracujete s ryze českým výrobcem, žádným dovozcem anebo překupníkem. Velkoobchodní cena všech modelů po stránce poměru cena/výkon zcela splňuje a vyhovuje nárokům našich odběratelů. Máte za sebou výrobní firmu s dlouholetou tradicí a trhem ověřeným modelovým rukopisem.

2. ITALSKÉ MATERIÁLY: pláště jsou zhotoveny z certifikovaných materiálů, s příměsí 10 procent CASHMERE, který je nejen deklarován na visačkách a etiketách, ale je i skutečně použit.

3. SKANDINÁVSKÉ KOŽEŠINY: použité originály se shodují na referenčních vzorcích s výpadovými vzorky z výroby. Modely jsou vybaveny buďto liškou anebo mývalovcem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení