POUZE VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

EASY STYLE

Vzhledem k výrazně rostoucí poptávce po klasických vlněných pláštích v posledních několika sezonách u drtivé většiny našich obchodních partnerů, kteří v minulosti po řadu let odebírali a s úspěchem prodávali luxusní flaušové kabáty české výroby pod obchodní značkou SCHWAMACH, PERSA nebo CARO, rozhodli jsme se po dlouhém a velice pečlivém obchodním filtrování řady různých nabídek dodavatelů nakonec zcela jasně - pro českého výrobce, značku EASY STYLE, která v sobě nese tři významné aspekty, které znamenají zcela rozhodující vliv pro úspěšný prodej na trhu a garanci kvality.

1. ČESKÁ PRÁCE: pracujete s ryze českým výrobcem, žádným dovozcem anebo překupníkem. Velkoobchodní cena všech modelů po stránce poměru cena/výkon zcela splňuje a vyhovuje nárokům našich odběratelů. Máte za sebou výrobní firmu s dlouholetou tradicí a trhem ověřeným modelovým rukopisem.

2. ITALSKÉ MATERIÁLY: pláště jsou zhotoveny z certifikovaných materiálů, s příměsí 10 procent CASHMERE, který je nejen deklarován na visačkách a etiketách, ale je i skutečně použit.

3. SKANDINÁVSKÉ KOŽEŠINY: použité originály se shodují na referenčních vzorcích s výpadovými vzorky z výroby. Modely jsou vybaveny buďto liškou anebo mývalovcem.

Zpět do obchodu