POUZE VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

UAB CITY CLASSIC

 mceclip11

 

UAB CITY CLASSIC - čerstvý vítr z Litvy

Litevský velkovýrobce bund je úplnou novinkou na českém trhu a již přes své krátké působení na našem trhu si vybudoval vcelku stabilní pozici u řady našich maloobchodních odběratelů.

Jeho nespornou devizou je cenová hladina nabízených produktů a nebývalá nabídka co do velikosti a sortimentu.

Společnost působí převážně na litevském a ruském trhu a během několika posledních sezón se ji podařilo proniknout dokonce na rozmanitý a cenově náročný polský trh.

Obchodní záběr je velice rozmanitý, začíná od prezentací na evropských mezinárodních veletrzích módy v německém Lipsku - Skeuditzu (MITTELDEUTSCHE MODE MESSE), polské Poznani (Fashion Fair Targi Mody), na tuzemském STYL/KABO v Brně anebo na slovenských kontraktech P.S.K.A. v Nitře.

Celý řetězec sahá od litevského Vilniusu, kde se nachází expediční sklady pro dodávky do Evropy,  Moskvu, kde sídlí technická sekce až po vzdálené obchodní zastoupení v Jekatěrinburgu.

Kolekce lze také navíc prezentovat přímo u našich obchodních partnerů - tedy ve vašich prostorech anebo si výběr kolekcí můžete prohlédnout sami, návštěvou ve vzorkovně na naši adrese v Říčanech včetně weekendů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení