POUZE VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

CITY CLASSIC

 mceclip11

 

UAB CITY CLASSIC - čerstvý vítr z Litvy

Litevský velkovýrobce bund je poslední novinkou v našem potrfóliu nabídky a již přes své desetileté  působení na našem trhu si vybudoval vcelku stabilní pozici u řady našich maloobchodních odběratelů.

Jeho nespornou devizou je cenová hladina nabízených produktů a nebývalá nabídka co do velikosti a sortimentu.

Společnost působí převážně na litevském a ruském trhu a během několika posledních sezón se ji podařilo proniknout dokonce i na rozmanitý a cenově náročný polský trh.

Obchodní záběr je velice rširoký, začíná od prezentací na evropských mezinárodních veletrzích módy v německém Lipsku - Skeuditzu (MITTELDEUTSCHE MODE MESSE), polské Poznani (Fashion Fair Targi Mody), na tuzemském STYL/KABO v Brně anebo na slovenských kontraktech P.S.K.A. v Nitře.

Celý řetězec sahá od litevského Vilniusu, kde se nachází expediční sklady pro dodávky do Evropy,  Moskvu, kde sídlí technická sekce až po vzdálené obchodní zastoupení v Jekatěrinburgu.

Kolekce lze také navíc prezentovat přímo u našich obchodních partnerů - tedy ve vašich prostorech anebo si výběr kolekcí můžete prohlédnout sami, návštěvou ve vzorkovně na naši adrese v Říčanech včetně weekendů.

Zpět do obchodu